BP Taşıtmatik Sisteminin AvantajlarıBP Taşıtmatik Sistemi ile; sürücüye avans vermek, nakit ödeme yapmak, fatura yazdırmak, masraf fişi hazırlamak gibi alışılagelmiş ödeme şekilleri ortadan kalkmaktadır.

  1. Faturalarınızın ödemeleri bankanızdaki DBS hesabınızdan otomatik olarak yapılır. Zaman ve enerji kaybından kurtulursunuz.
  2. Sektörde bir ilk olarak tüm bankaların kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz. Sisteme tanımlayacağınız kredi kartınızdan araçlarınızın yaptığı her alımda, yine sürücü araçtan inmeden ve ödeme kredi kartınızın hesap kesim tarihinde yapılır.
Araçlarınızın sizin belirleyeceğiniz dönemlerde TL veya LT bazında ne kadar yakıt alabileceğine karar verebiliyor olacaksınız. Sistem üzerinden istediğiniz şekilde limitlendirmeler yapabilir, bunları dilediğiniz sıklıkta değiştirebilirsiniz.

Ayrıca dilediğiniz her zaman, karşılıklı bilgi alışverişinde bulunabileceğiniz “BP Taşıtmatik Müşteri Hizmetleri Servisimiz” hizmetinizde olmaktan mutluluk duyacaktır.

BP Taşıtmatik Müşteri Hizmetleri Servisi`nin yanı sıra 0 (224) 449 00 64 numaralı telefondan ulaşacağınız Müşteri Danışma Hattı ile mesai saatleri içerisinde hizmetinizdeyiz. BP Taşıtmatik sistemi ile merak ettiğiniz konulara yanıt bulabilir, sistemimizle ilgili her türlü görüş ve önerilerinizi anında bize ulaştırabilirsiniz.